Certyfikaty i szkolenia

Aby zaoferować moim klientkom najwyższą jakość usług, stale rozwijam swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w szkoleniach i kursach. Nie podlega wątpliwościom, że makijaż i manicure to dziedziny, które nieustannie się zmieniają, dlatego pozostawanie na bieżąco z aktualnymi trendami i technikami jest niezwykle istotne. Miałam przyjemność uczyć się u cenionych w branży kosmetycznej instruktorek, a każdy z odbytych przeze mnie kursów zaowocował uzyskaniem certyfikatu potwierdzającego nowo zdobyte zdolności.

Jak przebiegają kursy makijażowe i Manicure?

Niezmienną regułą jest oczywiście nauka w praktyce, a więc wykonywanie makijażu na modelkach lub innych uczestniczkach szkolenia. Kursy pozwoliły mi zaznajomić się z ważnymi informacjami dotyczącymi pracy z klientem, BHP, jak również najlepszymi kosmetykami oraz akcesoriami do makijażu. Każde warsztaty to okazja do poszerzania horyzontów, pobudzania kreatywności i zaznajamiania się z nowościami, które pojawiły się na rynku kosmetycznym.

Nieustanna nauka to inwestycja w moje umiejętności i zadowolenie moich klientów. Możesz mieć pewność, że Magic MakeUp nigdy nie pozostaje w tyle za makijażowym trendami!

Stylizacja paznokci, podobnie jak makijaż, daje mi całe mnóstwo satysfakcji. Tworzenie małych dzieł sztuki na dłoniach moich podopiecznych to dla mnie czysta radość, dlatego ciągle poszerzam swoje umiejętności również w tej dziedzinie. Mam za sobą inspirujące kursy z zakresu manicure, podczas których u boku znakomitych profesjonalistek poznałam rozmaite techniki zdobień, metody przedłużania paznokci, sterylizacji narzędzi oraz prawidłowej organizacji miejsca pracy.

Szkolenia i kursy, w których brałam udział

Szkolenie u Agnieszki Szeremety, która pracowała przy takich projektach jak: „The Voice of Poland”, „Taniec z Gwiazdami”, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, czy „Big Music Quiz” było dla mnie prawdziwą radością. Profesjonalne podejście do każdego, nawet najdrobniejszego elementu makijażu znacznie wzbogaciło mój warsztat. Zajęcia skupione były przede wszystkim na wykonywaniu rozświetlającego makijażu ślubnego oraz smoky eyes. W programie nie zabrakło praktycznej nauki technik nakładania podkładu, malowania brwi czy perfekcyjnej aplikacji cieni do powiek. Dodatkowo, polepszyłam swoje umiejętności dotyczące konturowania na mokro i na sucho, przygotowania skóry do makijażu i technik jego utrwalania.

Zobacz certyfikat

Ten dwudniowy kurs znacznie wpłynął na jakość mojej pracy. Poza nauką technik konturowania, malowania brwi i ust, dopasowywania podkładu do cery i poprawnego używania eyelinera, miałam okazję polepszyć swoje umiejętności interpersonalne, ucząc się komunikacji z klientem. Na kursie nie zabrakło także wykładów poświęconych bezpieczeństwu i higieny pracy kosmetyczki.

Zobacz certyfikat

W trakcie szkolenia u Agnieszki Światłowskiej to ja stałam się modelką, co pozwoliło mi odrobinę wczuć się w rolę klientek. Spotkanie nie obyło się bez ogromnej dawki przydatnej, praktycznej wiedzy, w tym omówienia właściwości różnych produktów kosmetycznych i zapoznania z tzw. kołem kolorów.

Podczas szkolenia nabyłam teoretyczną i praktyczną wiedzę nie tylko na temat wykonywania makijażu, ale również pielęgnacji skóry i poprawnej komunikacji z klientem. Szkolenie w „KontruroVni” pozwoliło mi także zapoznać się z wieloma markami kosmetycznymi, które dziś sama chętnie wykorzystuję w mojej pracy.

Certyfikat 1
Certyfikat 2

Kursy manicure

To, co w pracy ma dla mnie największe znaczenie, to nieustanny samorozwój. Właśnie dlatego, prócz makijażu na każdą okazję, chcę zaoferować Ci wykonanie Twojego wymarzonego manicure. Szalonego, eleganckiego, biznesowego – to już zależy od Ciebie! Stylizacja paznokci to moja druga   tuż obok makijażu wielka pasja, którą postanowiłam dzielić się ze światem. 

Z odbytych kursów, prócz umiejętności praktycznych, wyniosłam kompleksową wiedzę teoretyczną dotyczącą budowy i chorób paznokcia, bezpiecznej i higienicznej organizacji miejsca pracy, jak również prawidłowej sterylizacji stosowanych narzędzi.

Moje umiejętności potwierdzają certyfikaty zdobyte podczas kursów z zakresu stylizacji paznokciu Elwiry Tomczak – certyfikowanej instruktorki marki Makear oraz założycielki profesjonalnego salonu kosmetycznego Arivle Beauty.

Kompleksowy, indywidualny kurs dotyczący manicure żelowego i hybrydowego, a także bezpiecznego usuwania preparatów z płytki paznokciowej za pomocą frezarki kosmetycznej.

Zobacz certyfikat

W trakcie indywidualnego kursu poznałam tajniki wykonywania manicure metodą żelową. Kurs obejmował dopasowywanie formy do naturalnej płytki paznokciowej, prawidłową aplikację preparatu żelowego, przedłużanie paznokci oraz opracowywanie ich kształtu. Nabyłam również wiedzę dotyczącą stosowania żeli poziomujących, czyli wyrównujących powierzchnię paznokci.

Zobacz certyfikat

Szkolenie obejmowało wykonywanie najmodniejszych zdobień, takich jak baby-boomer, a także malowanie akwarelami oraz tworzenie artystycznych pejzaży.

Zobacz certyfikat

Jesteś zainteresowana szkoleniem?
Zapraszam do kontaktu