Jagoda Wasilewska

Kim jestem?

Makijaż to dla mnie nie tylko kosmetyki. To magia, która potrafi wydobyć z każdego ukryte piękno, dodać odwagi oraz pewności siebie. Wierzę, że maskara w odpowiednich rękach – tak, jak czarodziejska różdżka – może zdziałać prawdziwe cuda. Z mojej pasji i wiary w możliwości makijażu powstał MagicMakeUp – miejsce, w którym znajdziesz moje, makijażowe propozycje dla absolutnie każdej z kobiet, a także praktyczne porady i inspiracje.

Od dawna lubiłam podziwiać pracę doświadczonych wizażystek, a zanim się obejrzałam, make-up stał się i moim sposobem na życie. Dzięki temu, że robię to, co naprawdę kocham, nigdy nie jestem w pracy – makijaż to niezbędny element mojej codzienności.

Moja makijażowa historia

Pierwszą styczność z profesjonalnym makijażem miałam już we wczesnej młodości nie zdając sobie jeszcze sprawy, że wkrótce stanie się on moją pasją i zajęciem zarobkowym. Przez długi czas byłam tancerką w zespole TRANS w Międzyrzeczu, gdzie po raz pierwszy miałam okazję obserwować, jak wygląda wykonywanie profesjonalnego make-up’u. Z biegiem lat, poszerzałam swoje zainteresowania – w tym zamiłowanie do fotografii. Fascynacja kolorami i głębią ostrości powodowała, że od zdjęcia wymagałam czegoś więcej, niż tylko poprawnego kadru. To skłaniało mnie do zagłębiania się w obraz i czerpania z niego inspiracji. Ta umiejętność wkrótce okazała się bardzo przydatna –  nieoczekiwanie, na mojej życiowej drodze ponownie pojawił się makijaż, pozostając ze mną aż do dziś.

Czym jest dla mnie make up?

Makijaż to dla mnie coś więcej, niż tylko nałożenie konkretnych produktów na kobiecą twarz. Make up traktuję jak sztukę, która pozwala mi na obudzenie swojej kreatywności. Każda twarz jest inna, każda wyraża coś zupełnie indywidualnego – moim zadaniem jest wydobycie piękna z Twojego wnętrza i podkreślenie wszystkiego, co w Tobie najlepsze. Uśmiech na twarzy kobiet, które spoglądają w lustro po wykonanym przeze mnie makijażu, jest dla mnie najwspanialszą nagrodą!

Trendy i innowacje w branży kosmetycznej pojawiają się stale, dlatego regularnie uczestniczę w szkoleniach, dzięki którym poszerzam swoją wiedzę. Mam za sobą dwa kursy w KonturoVni Karoliny Matuszewskiej, Allure Beauty Magdy Denenfeld oraz u utalentowanej Agnieszki Światłowskiej Make Up Artist. Bezustannie śledzę kosmetyczne nowinki, by pozostawać na bieżąco z tym, co w makijażowym świecie „piszczy”.

Dlaczego warto ze mną pracować?

Jestem osobą pogodną i pełną energii, a zarazem rzetelną i dokładną. Potrafię słuchać, a doświadczenie w pracy z kobietami pozwala mi udzielać trafnych rad i rozwiązywać rozmaite urodowe problemy moich klientek. Doskonale wiem, że każda z twarzy jest inna, dlatego do każdego makijażu podchodzę indywidualnie, dobierając najbardziej optymalne rozwiązania. Decydując się na wykonanie makijażu u mnie, możesz liczyć na swobodną atmosferę i najwyższą jakość usług.

Czego możesz oczekiwać?

Wykonuję rozmaite typy makijażu, działając w miastach takich, jak Ruszów, Świebodzin, Międzyrzecz. Oferuję makijaże dzienne, wieczorowe, artystyczne, jak też makijaż ślubny (w tym również próbny). Aby wykonany makijaż był trwały i efektowny, stosuję kosmetyki uznanych firm, takich jak MAC, NYX, NARS, Huda Beauty,  Laura Mercier, SINSKIN, Make Up For Ever, Revolution Makeup oraz pędzle firm Blend It, Hakuro, Hulu, Blend oraz wielu innych znanych, lubianych marek.

Kosmetyczka z dojazdem lubuskie i dolnośląskie

Jeśli szukasz kogoś, kto wykona dla Ciebie makijaż dzienny, ślubny, wieczorowy czy artystyczny, skontaktuj się ze mną. Oferuję swoje usługi z dojazdem na terenie Międzyrzecza, Świebodzina w województwie lubuskim oraz Ruszowa w województwie dolnośląskim.

Czekam na Ciebie!