Jesień jest kobietą

Czy żółknące liście i pierwszy, jesienny chłód nastraja Cię do refleksji tak bardzo, jak mnie? To dobry moment na to, aby na chwilę zatrzymać się i zastanowić nad tym, kim jesteś. Jesienna, lecz wciąż mocno zielona sesja zdjęciowa we współpracy z Katarzyną Stężycką była dla mnie kolejną, ważną okazją do przemyśleń nad istotą kobiecości.

W życiu połowa bitwy to wybór soczewek do patrzenia na samą siebie. Twoje poczucie spełnienia całkowicie zależy od tego, czy widzisz siebie przez soczewki pozytywne, czy negatywne.
Sherry Agrov
Fotograf: Katarzyna Stężycka Fotografia

Sesja zdjęciowa we współpracy z Kasią Stężycką

Majestatyczny las oraz wciąż zielona, lecz powolnie usypiająca natura. A w tym wszystkim kobieca i uśmiechnięta Kasia, ciesząca się tą błogą chwilą. Ile kobiet marzy, by tak jak i ona każdego dnia wyłuskać choć krótki moment wyłącznie dla siebie?

Jesienny makijaż wykonywany do tej sesji zdjęciowej był dla mnie okazją do poznania kolejnej kobiety, która zdecydowała się zrobić coś dla siebie. Ot tak, po prostu. Piękne fotografie ozdobią jej regał lub album, a ona sama po latach powracając do nich, pomyśli sobie – to był dobry czas!

Mały prezent dla samej siebie

Co rusz spotykam się z kobietami, które w natłoku obowiązków rodzinnych i zawodowych nie znajdują czasu na małe radości. A one są przecież tak potrzebne do tego, by spełniać się w każdej dziedzinie życia. Współpracujące ze mną Panie zawsze chętnie przekonuję do tego, że pielęgnacja, makijaż oraz sesje zdjęciowe to nie próżne przyjemności. To elementy modnego w ostatnim czasie procesu, jakim jest higiena psychiczna.

Owszem – podkład, tusz i kilka fotek nie pomogą Ci na długo zwolnić szalonego tempa życia. Gwarantuję jednak, że dzięki nim naładujesz baterie i przypomnisz sobie, że jesteś wartą wszystkiego kobietą. Nie tylko żoną, matką, współpracowniczką.

Fotograf: Katarzyna Stężycka Fotografia
Fotograf: Katarzyna Stężycka Fotografia

Potrzebna chwila oddechu?

Pierwsza współpraca z fotografką Kasią Stężycką była dla mnie kolejną okazją do poznania inspirujących osób, zapoznania się z imponującymi technikami wydobywania wewnętrznego piękna za pomocą kadrów oraz oczywiście – wyczarowania odrobiny uśmiechu za pomocą makijażowych pędzli.

 

Z niecierpliwością wypatruję kolejnej możliwości przypomnienia następnej kobiecie, że jest… po prostu niezastąpiona! Nie zapominaj, że jesteś w MagicMakeUp, a ja mogę być Twoją wróżką chrzestną. Nawet, jeśli wydajesz się sobie najbardziej zmęczonym Kopciuszkiem świata. 🙂

Masz propozycję współpracy? Potrzebujesz makijażystki w okolicach miasta Świebodzin? Napisz lub zadzwoń. Skorzystaj z magii, jaką niesie ze sobą kobiecość.